Jeśli prowadzisz stronę internetową lub bloga, możesz łatwo dołączyć do naszych badań. Wystarczy, że wstawisz w dowolnym miejscu swojej witryny kod JavaScript:

<script type="text/javascript" src="//poll.opinium.pl/sites/script.js"></script>

Po wstawieniu powyższego kodu, losowym internautom odwiedzającym Twoją witrynę wyświetlimy w osobnym oknie przeglądarki przeprowadzany sondaż. Przy wyświetlaniu sondaży stosujemy Capping, dzięki czemu dany sondaż nie wyświetli się tej samej osobie więcej niż 1 raz, a łączna liczba sondaży wyświetlonych jednemu internaucie w ciągu miesiąca nie przekroczy 4.

Dołączenie do naszych badań jest całowicie bezpłatne i bezpieczne. Nie ingerujemy w żaden sposób w Twoją stronę, ani nie emitujemy na niej reklam. Dzieki zastosowaniu Cappingu i prezentacji sondażu w nowym oknie, nasze sondaże nie są w żaden sposób natrętne i nie utrudniają korzystania z Twojej witryny.

Jeśli chcesz nas poinformować o tym, że dołączyłeś swoją stronę do naszych badań, skontaktuj się z nami odwiedzając stronę Kontakt. Na Twoje życzenie i po weryfikacji Twojej witrny możemy umieścić link do Twojej strony lub bloga w dziale Partnerzy.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wstawianiu kodu, skontaktuj się z nami. Dane kontaktowe znajdziesz odwiedzając stronę Kontakt.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę O nas.